Държавен спортен календар 2016/2017

Купа "България" и купа "Надежди" - Крайно класиране

 

No Дата Място Име на състезанието Възрастови групи Дисциплини Статус Изтегляне
1

16-18.09.2016

Белмекен Лятно Държавно Първенство мъже, жени, младежи, девойки, юноши и девойки ст. Спринт, Преследване Приключило

Изтегли - Спринт

Изтегли - Преследване

2 30.09-02.10.2016 Стамболово Лятно Държавно Първенство юноши и девойки мл., момчета и момичета ст. Спринт, Преследване Приключило Изтегли
3 08.10.2016 Пловдив купа “Пловдив” момчета и момичета мл., момчета и момичета Спринт Отменено Изтегли
4 14-16.10.2016 Берковица Лятно Държавно Първенство момчета и момичета мл., момчета и момичета Спринт, Индивидуално Приключило Изтегли
- ------- -------- -------- --------------- --------------------- -------- ----
No Дата Място Име на състезанието Възрастови групи Дисциплини Статус Изтегляне
5 13-15. 01.2017 Рожен купа "Чепеларе" момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Идивидуално Приключило Изтегли
6 03-05. 02.2017 Боровец купа "Амбарица-Боровец 2016" юноши и девойки младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване Приключило Изтегли
7 20-22.01 2017 Берковица купа "Берковски олимпиец" момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Идивидуално Приключило Изтегли
8 09-12. 02.2017 Боровец Държавно Първенство  момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Идивидуално, Щафета, Спринт Приключило Изтегли
9 24-28. 02.2017 Боровец Държавно Първенство  юноши и девойки младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване, Индивидуално, Щафета Приключило Изтегли
10 27-31. 03.2017 Белмекен Държавно Първенство  мъже; жени; младежи; девойки; юноши и девойки старша възраст Спринт, Преследване, Индивидуално, Смесена Щафета Приключило

Изтегли - Спринт

Изтегли - Преследване

Изтегли - Щафета

Изтегли - Индивидуално

 

Последвайте ни!

 

Генерално класиране Мъже

1 FOURCADE Martin 384
2 BJOERNDALEN Ole Einar 337
3 SCHEMPP Simon 331
4 SVENDSEN Emil Hegle 306
5 FILLON MAILLET Quentin 297
6 SHIPULIN Anton 267
7 BOE Tarjei 263
8 GARANICHEV Evgeniy 236
9 DOLL Benedikt 208
10 DESTHIEUX Simon 200

Генерално класиране Жени

1 SOUKALOVA Gabriela 359
2 DORIN HABERT Marie 345
3 HILDEBRAND Franziska 307
4 MAKARAINEN Kaisa 278
5 WIERER Dorothea 270
6 PREUSS Franziska 256
7 DAHLMEIER Laura 242
8 VITKOVA Veronika 239
9 PIDHRUSHNA Olena 215
10 HAMMERSCHMIDT Maren 205
 

 

Copyright 2018, Българска федерация по биатлон, Всички права запазени