Архив - Държавен спортен календар 2015/2016

 

No Дата Място Име на състезанието Възрастови групи Дисциплини Статус Изтегляне
1 14-16. 09.2015 Банско Лятно Държавно Първенство мъже; жени; младежи; девойки; юноши и девойки старша възраст Спринт, Преследване Приключило Изтегли
2 23-25. 09.2015 Троян купа "Троян" мъже; жени; юноши и девойки ст. Спринт, Преследване Приключило Изтегли
3 02-04. 10.2015 Троян Лятно Държавно Първенство момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Индивидуално Приключило Изтегли
4 11-13. 10.2015 Троян Лятно Държавно Първенство юноши и девойки младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване, Индивидуално Приключило Изтегли
- ------- -------- -------- --------------- --------------------- -------- ----
No Дата Място Име на състезанието Възрастови групи Дисциплини Статус Изтегляне
5 15-17. 01.2016 Чепеларе купа "Чепеларе" юноши и девойки старша и младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване Отменено Изтегли
6 22-24. 01.2016 Берковица купа "Берковски олимпиец" момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Индивидуално Приключило

Изтегли - Спринт

Изтегли - Индивидуално

7 29-31. 01.2016 Пампорово купа "Пампорово" момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Индивидуално Отложено Изтегли
8 11-14. 02.2016 Габрово Държавно Първенство момчета и момичета младша възраст, момчета и момичета Спринт, Индивидуално Щафета Спринт Приключило Изтегли
9 22-26. 02.2016 Боровец Държавно Първенство юноши и девойки младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване, Индивидуално, Щафета Приключило Изтегли
10 04-06. 03.2016 Боровец купа "Самоков" юноши и девойки старша и младша възраст; момчета и момичета старша възраст Спринт, Преследване Отменено Изтегли
11 24-28. 03.2016 Банско Държавно Първенство мъже; жени; младежи; девойки; юноши и девойки старша възраст Спринт, Преследване, Индивидуално, Смесена Щафета Приключило

Изтегли - Индивидуално

Изтегли - Спринт

Изтегли - Преследване

 

Последвайте ни!

 

Генерално класиране Мъже

1 FOURCADE Martin 384
2 BJOERNDALEN Ole Einar 337
3 SCHEMPP Simon 331
4 SVENDSEN Emil Hegle 306
5 FILLON MAILLET Quentin 297
6 SHIPULIN Anton 267
7 BOE Tarjei 263
8 GARANICHEV Evgeniy 236
9 DOLL Benedikt 208
10 DESTHIEUX Simon 200

Генерално класиране Жени

1 SOUKALOVA Gabriela 359
2 DORIN HABERT Marie 345
3 HILDEBRAND Franziska 307
4 MAKARAINEN Kaisa 278
5 WIERER Dorothea 270
6 PREUSS Franziska 256
7 DAHLMEIER Laura 242
8 VITKOVA Veronika 239
9 PIDHRUSHNA Olena 215
10 HAMMERSCHMIDT Maren 205
 

 

Copyright 2018, Българска федерация по биатлон, Всички права запазени